Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat ez a probléma?

Mire utalhat ez a probléma?

Figyelt kérdés

Reggel felkelés után azt vettem észre, hogy mindkét fülem be van dugulva, de nagyon, és semmilyen általános módon nem tudtam kidugítani.

Mellé nagy nyomást érzek a fülben, zúgó és pattogó hangot. Olyan, mint amikor a tengerben mélyre úszol és nyomja a füled. A jobb fülem szerintem most rendben van, de a bal sokkal rosszabb lett, a nyomás mellett alig hallok vele, amit igen, azt is csak tompán. Eddig nem volt semmilyen problémám a fülemmel. Hajnalban kimentem mosdóba, még akkor se tapasztaltam semmit.


Megyek munka után háziorvoshoz, bár kétlem, hogy bármit tud kezdeni vele.


Bárkinek hasonló tapasztalat?



dec. 14. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ct vizsgálat kellene !
dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát ezzel a problémával egyből ctvel kezdenél?
dec. 14. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Fülkürthurut, gyanus . első lépésben fül or gégész. az csinál hallásvizsgálatot, és belenéz. Ha nem, talál semmit és panasz marad utána egy belső fül mri. ct vel ezt nem látni. Akkor már a hallóideg daganatot keresik.
dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!