Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat bal vesetájékon?...

Mitől fájhat bal vesetájékon? Érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap este benyilalt a bal vesém tájékán ilyen 1 percre kb. ha nagy levegőtt vettem illetve úgy mozogtam. Utána elmúlt, nemsokára lefeküdtem aludni. Ma viszont úgy ébredtem hogy ismét fáj, ez már egy tompa fájdalom, de fájdalmas. Mozgástól függően fáj. Megvagyok ijedve. Lekéne menjek orvoshoz?
dec. 15. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Mennyit ittál az utóbbi napokban?

Gyógyszerek mellékhatása lehet?

Tartós betegség egyik kivetülése?

dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész sokat iszok. Gyógyszert nem igazán szedek, most tegnap probiotikumot kezdtem el, viszont annak a mellékhatásai közt nem szerepel ilyen. Nem voltam beteg sem.
dec. 15. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos sokak mondják majd, hogy menj orvoshoz - és egy kontroll nem árt, de azért jó, ha kicsit átgondolod az életviteled, mik lehetnek a háttérben. A sok energiaital nem tesz jót, esetleg rossz légzéstechnika futás során, lelki tényezők zavarók lehetnek stb.
dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam energiaitalt fogyasztani. Lelki tényező lehet esetleg, mert ebből adódóan rengeteg problémám van sajnos. Vagy esetleg a rossz tartásom, izom, ilyenek. Más semmi tünetem nincs. De azért lemegyek az orvoshoz a biztonság kedvéért.
dec. 15. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:

menj orvoshoz

nagynenem fajlalta neha a vesetajekat de azt hitte a takaritastol, rossz testtartastol...mire okosan elment dokihoz es mire eljutott hasi ultrahangra ahol kiderült oriasi vesekove van, de az addigra kb szwt is roncsolta a veset es vesevel egyutt ki kellett venni


tehat irany a hazidoki

utaljon be hasi ultrahangra, ha ott nincs semmi ortopedia...de kezdhetsz nokent nogyogyaszkent is

dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mozgastol fuggoen faj nem biztos hogy vese.
dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként csak mozgásszervi oka volt, szépen lassan elmúlt.
dec. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!