Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődő torok/mandulagyulladás...

Kezdődő torok/mandulagyulladás ellen valami jó tipp?

Figyelt kérdés

Holnaptól 24-éig 2 nap híján folyamatosan 12 óráznom kell. Viszont kezdek beteg lenni. Szabim nincs,táppénz meg nem opció sajnos, mert egy úti baleset miatt sokat voltam otthon.

Mit tehetek,hogy ez ne alakuljon nagyon durva mandulagyulladássá? Olyan érzésem van, mintha ki lenne tapétázva a torkom. Nyilván a mandulám meg van duzzadva.


Még nem fáj,de fura és köhögök is néha.

Sajnos lázasan is bejárnak dolgozni a gyárba, több ezer ember közt terjed ez-az...


Ettem mézet,jófélét,de ez most kevés lesz.


Van valami jó tippetek,mit csináljak magammal, hogy ne legyek full beteg?


dec. 15. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Amint kezded érezni, hogy szárad, kapar a torkod, elszopogatsz egy feles rendes pálinkát, nem a bolti vizezettet.

B verzió a tantum verde torokspray.

Meg persze ezek mellett a forró tea, fokhagyma, méz is segít.

dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a pálinka jó nagy hülyeség, az alkohol csak árt a szervezetnek. :)

Nekem ilyenkor a hársfa tea szokott segíteni, illetve elegendő mennyiségű C vitamin.

dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!