Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van összefüggés egy új partner...

Van összefüggés egy új partner és egy kezdődő mandulagyulladás között?

Figyelt kérdés
Életem során többször is volt tüszős mandulagyulladásom, télen is-nyáron is- ősszel, kora tavasszal.De még egy hete sincs hogy lefeküdtem valakivel, de neki semmi baja. Van olyan, hogy az ő, személyes-normális baktériumai váltottak ki nálam gyulladást?
2009. jún. 30. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvass utána a mononucleosisnak. Csókbetegségek hívják. ebben az esetben lehet köze a mandulagyulladásodhoz.
2009. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ez a lefekvés-teória nem igazán világos, de gondolom, orális fejezet, és csók is volt. Az ő baktériumflórája az immunrendszered számára vadonatúj.
2009. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a lefekvés alatt konkrétan azt értem, hogy orál is volt és persze csók. 1 válaszoló, köszönöm, utánanézek!
2009. jún. 30. 18:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, megnéztem, és a tünetek között többek közt megtalálható a pirosas kiütés. A barátomat kb két honapja ekcéma-jellegűen kezelték, amit említenek is, hogy sokszor így diagnosztálják félre. A lefolyás idő ezenkívül pont belefér a két hónapba, amíg még fertőzöttnek/tünetmentesnek tekinthető a páciens. Köszönöm válaszaitokat, irány a doki.. :-)
2009. jún. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!