Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » COVID tesztelni?

COVID tesztelni?

Figyelt kérdés
Miután már a virulógusok is elmondták hogy a COVID egy szimpla szezonális influenza szintjére esett vissza, mint bármelyik másik felső légúti megbetegedés, miért tesztelnek még mindig az emberek? Ha pozitív mit csinálnak másképp mintha negatív lenne? Nem ugyanúgy gyógyszer+melegtea+pihenés?

dec. 19. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Valamivel kell félemlíteni.
dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Én tavasszal azért teszteltem, mert végre meg akartam tudni, hogy a covid miatt vagyok-e lázas, és igazolást akartam, hogy valóban covid, és valóban legyőzi-e az immunrendszerem, mivel a 3 év terror alatt nem voltam egyszer sem covidos.
dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Most pedig azért tesztelnék, mert ha pozitív, akkor nem akarok végigfertőzni mindenkit a cégnél, akkor maradok pár napot otthon homeofficeban.
dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

3-as,

Ha influenzás vagy, azzal is végig tudod fertőzni a kollégáidat.

dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4 És ezzel mit szerettél volna mondani? Influenzás majdnem 20 éve nem voltam. De influenzásan sem megyek be, már csak azért sem, mert amikor influenzás voltam, akkor az 3-szor annyira kicsapott, mint a covid.


Másrészt a covidtól még mindig paráznak, az oltás ellenére, én meg nem vagyok tahó.

dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4# Carlchen: "Az ótas vegett leszel beteg te idiota"


Először is, ne privizgess. Nincs vér a pucádban nyilvánosan vállalni a véleményed? Én ugyan nem, ugyanis sosem oltattam. Nem tudom ezt honnan szedted, de ilyen szövegértéssel azon csodálkoznék, ha te nem szaladtál volna oltásért.

dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tök véletlenül az oltakozás után szaladt fel az a bizonyos fertőgörbe.Milyen érdekes?Ja,valakinek így sem esett le,hogy mi volt.
dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez a teszt azokon segít,akik eladják.
dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

7. Nem unod még, mindig hajtogatni ezt a hülyeséget?

Nem értem, milyen szakmára lehet alkalmas valaki, ilyen logikai készséggel.

dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9,és te nem unod még a hazugságaidat?Operátor úr?
dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!