Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon erős hányingerem van....

Nagyon erős hányingerem van. Valaki valami megoldást??sos

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A húgom este hányt és hőemelkedése is van.

Én reggelre hányingerre keltem, azóta is tart, de ezen kívül jól vagyok. Mit ajánlotok rá, erős hányinger csillapításra?? Előre is köszönöm



dec. 22. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Háziorvost hívd fel.

dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lehet, akkor engedd ki azt a felesleget, ami benned van... Talán enyhülhet a szervezetedben lévő nyomás érzete.
dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak rá gyógyszerek, mint a Cerucal de ha elkaptál valamit akkor annak ki kell jönnie és nem sok értelme lenne az elején a gyógyszerelésnek.


Amikor már sokadjára hánysz akkor érdemes gyógyszerhez nyúlni, hogy legyen időd pótolni az elvesztett folyadékot.


Én a helyedben megvárnám, hogy mi lesz ebből. Lehet megúszod csak hányingerrel, az is lehet, hogy csak egyszer kellesz majd hánynod.

dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tudom mi ez, de már három napja van....

Mondjuk kétszer hánytam is.

Harmadjára szerintem csak a bevett gyógyszer miatt nem, ugyanis vettem Dedalont. Ja és a hasam is megy.

Szerintem ez valami vírus.

Mondjuk jó lenne tudni meddig tart...

dec. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves #4!


Jobbulást kívánok! Nekem a hasam nem megy és nem is hánytam, de érzem, hogy feszül a hasam, olyan mintha fel lennék puffadva és hányingerem van

dec. 23. 09:28
 6/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
A hányinger a legtöbb esetben hasznos. A szervezet igyekszik megszabadulni a gyomortartalomtól (és a méreganyagoktól), hogy az emésztés ne vonjon el energiát az immunrendszer rovására.
dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is.Járvány sajnos.Állítólag pár nap alatt javul.Bennem sem marad meg semmi.Vizet igyon sokat,hogy ki ne száradjon! Hányingerre B6 vitamin.Mindenképp egyen valamit,mert attól is jön a hányinger.Nekem a hideg paradicsom segített.
dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Ja és citromsárga vizes a székletem! 🙄
dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most este elkezdett menni a hasam is… ugyanúgy mint neked citromsárga a székletem és szinte vizes
dec. 24. 00:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Most már csak két dologra vagyok kíváncsi: milyen vírus ez és meddig tart ez az állapot????
dec. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!