Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy nap mennyi Daedalon...

Egy nap mennyi Daedalon tablettát szedhetek be? Erős hányingerem van 3 napja, nem tudom mit csináljak. Holnap megyek orvoshoz, csak addig ezzel tudom kibirni.

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk elolvasod a betegtájékoztatót.
2015. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi 3-nál többet lehetőleg ne. Inkább szedj mellé B6-vitamint és kortyolgass citromos vagy gyömbéres jeges vizet. Jégkockát is szopogathatsz.
2015. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"naponta 4 - 6 óránként 1 - 2 tabletta, a legnagyobb napi adag 8 tabletta."
2015. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dedalon jó. Én egy szemtől is bealszok és nincs hányás. :) B6 vitamin szart sem ér mintha cukorkát szednék.
2015. szept. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Ma voltam orvosnál, azt mondta bekaptam valami vírust .Sajna a b6 kb fél órára segít.De a doki azt mondta hogy, a daedalonnal együtt jó. Na meg még a kólát ajánlotta.Ami vicces tényleg hat.
2015. szept. 4. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!