Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elment a hangom mit tegyek?

Elment a hangom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintem tudjátok hogy most kering egy vírus a levegőben. Amit állítolag csak ki kell csak feküdni 2-3 nap. Én már jól vagyok. Köhögök meg fáj a torkom kicsit de már nem vészes. Viszont elment a hangom. Rekedt és alig tudok beszélni. Holnap 3 helyre kell mennem nem mondhatom le mert holnap után karácsony. Valami gyors megoldás?
dec. 22. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz beszelni? Gyere, elveszlek felesegul!
dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Valami gyors megoldás?"


Hahaha


Ne beszélj

dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most ilyen vírus van, mindenkinek elment a hangja, nekem is, a környezetemnek is.


Elárulom, hogy miután a fél patikát beszedtem, visszaestem. 1 hónapja vagyok benne, és nem tudok kijönni belőle. Már volt hangom, és most megint nincs, megint köhögök is. Láz jön-megy, a tágabb környezetemben is olyanok lázasak, akik 20 éve nem voltak betegek, és megy el a hangjuk.

dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pihentetned kell a hangodat, és írásban beszélgetned. Ha mégis beszélni kell, akkor néhány mondatot mondhatsz. Jobbulást!
dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!