Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a gennyedző,...

Pintér László kérdése:

Mi lehet ez a gennyedző, gyulladt seb a combhajlatomnál?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz vele, pénteken kezdődött. A héten beteg voltam, lázas, napokig csak az ágyat nyomtam, rengetegszer brutálisan leizzadtam, először azt hittem, hogy csak a sok fekvéstől, forgolódástól, izzadástól kidörzsölődött vagy valami, de egyre rosszabb lett, először csak hintőport szórtam rá, aztán Neogranormont, ma tettem rá Canesten kenőcsöt, hátha valami gombás fertőzés, de néztem képeket semelyikre sem hasonlít. Ez csúnya, folyamatosan gennyedzik, kb egy 10 forintos nagyságú egybefüggő, szinte nincs bőr, csak a hús. Nagyjából olyan, mint amikor van seb a szájban, az az afta szerűség, vagy szájpenész. És kb olyan érzés a csípése is. [link] Leginkább ehhez hasonlít. Pont a combhajlatomnál van, kb a herékkel egyvonalban.
dec. 24. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyom a sebbe semmit, nem inkvizítor. Kitisztítja, szakszerűen beköti, antibiotikumot ír (nem kell ahhoz labor, minek?), esetleg vissza is rendel kontrollra. Veszélyes lenne hagyni a baktériumokat elterjedni a testedben. Ja és megállapítja, mi az. Az előző heti betegségedet is mondd neki, lehet, hogy van összefüggés.
dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mindenképpen említem Neki. Amúgy fura volt ez a betegség is, nem igen volt még ilyen, Én covidra tippeltem, mert hasonló volt, mint amikor covidos voltam.

Nem azért gondoltam, hogy belenyom valamit, hogy megkínozna, csak hogy nem-e ad oda valami helyi fertőtlenítő valami gyógyszeres-fájdalomcsillapítós injekciót. Labort ahhoz gondoltam, hogy kideríteni milyen baktérium-vírus-boszorkány átok okozta ezt. Én már az ilyen húsevő vírusra meg Leichsmaniosis-ra is gondoltam. Szokásom túlparázni. Meg azért zavaró, hogy látótávolságra van a Farkamtól, nem szeretném, hogy átficcenjen oda.

dec. 24. 22:50
 13/15 A kérdező kommentje:
Na nem rég hívtam fel a szigetvári kórházt, ott kapcsolták a Sebészt, Vele beszéltem Ő azt mondta, hogy egyelőre még ne menjek be vele, ha nem változik akkor majd 27-én, mert hogy ez úgyis ambuláns (( ez mit jelent pontosan? )), addig meg ne érje víz, ami tök jó, mert Én eddig direkt megmostam rendesen szappannal is (( úúúúristen...... hát az... az nem volt semmi, csak egy icike-picikét fájt, meg utána még rá a spray... csak a fél fogsorom kopott el a csikorgatástól )) , kenegessem Neogranormonnal meg fújjam az Octenisept-tel fújjam. Mondjuk ma úgy érzem, hogy fáj, érzékeny, mint a pusztulat, de mintha húzódna össze, meg csak a felülete volt vékonyan gennyes, talán valamit javulgat.
dec. 25. 08:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Ambuláns azt jelenti, hogy helyben kezelik nem szükséges befeküdni vele. szerintem ha húzódik össze vegyél rá sprayt egy panthenolt, nem szükséges oda rendelőbe menni .
dec. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ambuláns az a járóbeteg. Érdekes ez a lerázó hozzáállás, hogy két napig még hagyd, mondjuk, én telefon helyett bementem volna, akkor nem küldhetnek el. Az is furcsa, hogy nyílt sebbe tetet kenőcsöt. A Neogranormon felületes horzsolásra való a bőrre, ebből az következik, hogy oda, ahol van bőr. Ha javul, azért az jó, de a munkakerülő orvos az nem.
dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!