Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Disszociatív személyiségzavart...

Disszociatív személyiségzavart hogy tudom valakin észrevenni?

Figyelt kérdés

Exemmel nagyon viharos kapcsolatom volt, amivel eddig még nem találkoztam. Gyakran viselkedett másképp mint előző nap, mindig más volt a hangulata, vagy a véleménye dolgokról, vagy rólam. Igazából egy időzített bomba volt, soha nem lehetett tudni hogy mikor robban, és válik hisztérikussá a nagy semmiből. Több ismerősöm is felhívta a figyelmemet hogy könnyen lehet hogy disszociatív személyiség zavarban szenved, csak nincs tisztában vele. Személy szerint durva dolgokat éltem meg mellette érzelmileg. Egyik nap nagyon mély érzésű, másik nap meg mintha nem is ő lett volna ott, egy örjöngő nő, aki meg se tudja mondani hogy mi baja van a másikkal. Sokszor szakítottam vele, pont a jelleme miatt mert személy szerint én nem tudok azonosulni az ilyen jellemmel. Általában 2 hetente mindig visszasírta magát hozzám, de nem telt el 1 hónap hogy ne lett volna komolyabb összetűzés. Voltak olyan pillanatok is amire nem emlékezett. Pl józan állapotban, veszekedés után nem emlékezett arra hogy jutott haza kocsival. De volt olyan is hogy annyira agresszivvá vált hogy majdnem meg ütött, egy békülés keretében, mert közöltem vele hogy nem szeretném folytatni ezt a kapcsolatot, mert már a kezdeményezett békülésnél is agresszívvá vált.


Én 39 ff

Ő 40 nő.


dec. 29. 15:49
 1/1 A kérdező kommentje:
De sorolhatnám még a viselkedését. Például boltban a pénztárnál állunk, és nem is vesz tudomást arról hogy emberek vannak körülötte, és elkezdi megmutatni az edzésgyakorlatot mindenki előtt. Igazából mindenki őt nézte, és akkor is olyan mintha nem is ő lett volna ott abban a pillanatban. A tekintete is teljesen más volt a megszokottnál. Nagyon sok ilyen, és hasonló dologgal találkoztam nála.
dec. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!