Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetne a torkomon...

Hogyan lehetne a torkomon lefolyó váladékot megszüntetni?

Figyelt kérdés
Egy mandula gyulladásos betegségből kilábalva megmaradt ez a folyamatos váladék a torkomon ami sokszor meg is tapad és nem tudom csak torok köszörüléssel valamennyire enyhíteni. Reggelente rosszabb akkor még öklendezés is van tőle. Próbáltam már köptetőket is, sósvizes öblögetés és arcüreg átmosás orron keresztül pár napja kezdtem, de ma ismét rosszabb volt. Valaki járt már így? És ha igen milyen megoldás segített neki. Doki szerint nincs gyulladás. Nem tudja mitől van... Előre is köszönöm a segítséget!

jan. 1. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak erre koptetok, hurutoldok, de lehet probalkozni gyulladascsokkentovel, vagy antibiotikummal. Nekem utobbi segitett leginkabb.
jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs penész vagy begombásodott klíma / szobapor ott ahol alszol?
jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De sajnos talalkoztunk penesszel ez kezelve lett, en is erre gyanakodtam de nem talalok megoldast hogy tudnam a tuneteimet is javitani. Szelloztetes, penesz lefujasa savoval ruhak atmosasa tobbszorosen is.
jan. 1. 18:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Porra sajnos allergias vagyok, de az allergia gyogyszer nem segitett hiaba szedtem heteken at a tunetek megmaradtak.
jan. 1. 18:34
 5/11 Senior Séf ***** válasza:
89%
Mennyi stressz van az életedben? A stressz hatására sok kortizol képződik, a folyamatosan magas kortizol viszont mozgósítja a gyulladáskeltő citokin jelzőmolekulákat. Ettől góc keletkezik.
jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés, stresszes a munkám is a magánéletem is, de próbálom nrm felvenni ezeket es kicsit csúnyán mondva leszarni ezeket a dolgokat, de ez nem biztos, hogy tudatalatt nem okoz streszt.
jan. 1. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
A kortizol semmiféle gócot nem okoz. A stressz miatt senki torkán nem fog valadék lecsorogni. Ennek az oka a környezetben keresendő ahol élsz, illetve érdemes lenne Füll-orr-gégészetet felkeresni, és mandula műtétet mérlegelni.
jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Biztos itt lesz valami mert eddig ilxen problemam nem volt volt egy felujitas egy eve bekoltoztem kb fel eve kezdodott enyhebben talaltam peneszt elkezdtuk kiirtani szelloztetni stb valamivel jobb lett de meg mindig vissza vissza ter a tunet.
jan. 1. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Az arcureged tisztul. Nem azt kell megszuntetni, hogy tisztuljon. Csak muljon el, vagy ne legyen ujra es ujra tele. Sokaknak nem tud az orrlyukon keresztul urulni.
jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen ezert nem ertem esdig az orron at tavozott mi dig de most nem akar igy megy a torkomon meg olyan mintha valami gubics lenne a torkomon ugye. Na most ezzel az arcureg tisztitassal segitek rajta de maga az okot nem talalom biztos hogy ez a peneszes vizesedes lesz a hiba csak hiaba fujtam en le mar meg szelloztetek ezekszerint ez keves.
jan. 1. 20:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!