Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetne a torkomon...

Hogyan lehetne a torkomon lefolyó váladékot megszüntetni?

Figyelt kérdés
Egy mandula gyulladásos betegségből kilábalva megmaradt ez a folyamatos váladék a torkomon ami sokszor meg is tapad és nem tudom csak torok köszörüléssel valamennyire enyhíteni. Reggelente rosszabb akkor még öklendezés is van tőle. Próbáltam már köptetőket is, sósvizes öblögetés és arcüreg átmosás orron keresztül pár napja kezdtem, de ma ismét rosszabb volt. Valaki járt már így? És ha igen milyen megoldás segített neki. Doki szerint nincs gyulladás. Nem tudja mitől van... Előre is köszönöm a segítséget!

jan. 1. 18:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azota figxelem a paratartalmat is paratlanitok stb de nem oldodott mrg kb egy honapja mar hogy ezek az intezkedesek vannak.
jan. 1. 20:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!