Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Covidra mostanában ajánlott...

A Covidra mostanában ajánlott legutóbbi Moderna oltás mellékhatásairól mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

jan. 3. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmi mellékhatást nem tapasztaltam.
jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán létezik még oltás a Covid járványra 2024 januárjában? Csak azért kérdem, mert 2022 tavaszán le csengett a covid járvány! És jelenleg tudtommal már nincs COVID járvány! Ha nincs Covid járvány jelenleg, akkor minek az oltás?
jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

2


Böszme vagy te édes kisfiam.


Influenza elleni oltást is lehet kérni, függetlenül attól, hogy van-e járvány vagy nincs.


Járvány nélkül is lehetsz influenzás vagy éppen a Covidos. A járvány, az egy tömegeket érintő megbetegedés. Attól mert az utcátokban senki sem influenzás/Covidos, attól még te lehetsz az, nem kell ahhoz semmilyen járvány.

jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

COVID mindig volt, es mindig lesz. Csak mas varians. Az hogy valaki oltatni akarja magat mar az 5-ikkel talan (en mar nem szamolom) az a magandolga. Ez mar kezd ilyen influenza oltas szeru lenni, ugy erzem.


Halkan megjegyzem, hogy globalisan mar van szinte immunitas a COVID legelso variansara, meg egy jo par tobbire. Oltottan avagy anelkul. Az, hogy bevezetnek 3 - 4 uj termeket a piacra, nem kis penz. Nagyon nem kicsi. De aki rizikofaktor pl. rakbetegek, autoimmun betegek, azoknak nagyon ajanlott.


A COVID fertozes ma mar az influenzanak a nomenklaturajaba (roviden kategoriajaba) tartozik. Ezert gyujtoneven nevezhetnenk "tipikus virusos, kohogos fertozesnek", ahogy az influenza variansait is szoktuk, meg a tobbit.

jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A parom 5, en 4 oltason vagyok tul. Annyi tortent, hogy a parom 1 napra letaknyosodott es annyi.
jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész család ezt kapta anno harmadikra, boosterként, egyikünk se tapasztalt semmilyen mellékhatást.
jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, az elhanyagolható karfájdalmomon kívül, az oltás napján semmi tünetem nem volt.

Másnap 37.9-ről kb. 4 óránként mérve, estére fokozatosan felment a lázam 39.2-ig. Ehhez csak erős szomjúság, végtaghidegedés és némi szédülős gyengeség járult; semmi fájdalom, vagy hidegrázás.

Nem is vettem be rá semmit, csak zuhanyoztam néhány langyosat.

A következő napom reggele (láztünet nélkül) 38.2-es lázzal indult. Ami koradélutánra annyira visszaesett, hogy 2 napig 35.9 alatti testhőmérsékleteket mértem (minden alkalommal két eltérő működési elvű lázmérővel)! Ezek után, a negyedik napra teljesen tünetmentessé váltam.

jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát ezek biza nagyon rossz hírek az oltáselleneseknek...
jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
8,nagyon rossz hír lehet,hogy az oltásnak hívott drogod semmit sem ér,de legalább később még meghalhatsz tőle.
jan. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!