Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napja borzasztoan fáj a...

2 napja borzasztoan fáj a torkom a saját nyálamat alig bírom le nyelni.. A torkom mindkét oldalt fel van dagadva és szerintem nagyon durva mandula gyulladásom van.. Mit csináljak? Semmi nem segít

Figyelt kérdés
jan. 5. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz nagyon gyorsan (ha voltál már, akkor menj vissza).
jan. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sok mézes tea
jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen jobban vagyok köszönöm.

A házi orvosom nem normális pénteken voltam nála és azt mondta nem ír fel antibiotikumot meg semmit mert csak kipirosodna csak írt tesire felmentést és simán elküldött volna iskolába hétfőtől de egyre rosszabbul lettem már nyelni se bírtam és nem ettem semmit több napja és a szüleim elvittek egy fül orr gégészhez ott is megijedtek attol ahogy kinézett a torkom és mondták hogy azonnal menjünk el a kóházba és kivették a mandulám azt mondták hogy időben mentünk még mert ha 1-2 nap mulva megyünk csak akkor lejutott volna a szívhez és akkor meghalok. Vigyázzatok magatokra!

jan. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!