Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nemrég elkaptam a HIV-fertő...

Ha nemrég elkaptam a HIV-fertőzést és elkezdenek "kezelni" akkor a legkisebb megfázással , hőemelkedéssel stb mindig be kell menni-feküdni a kórházba?

Figyelt kérdés

#HIV #Kezelés melletti egészség
jan. 6. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell befeküdni.

A HIV ma már gyógyszerrel kezelhető.

jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha már kialakult az AIDS, akkor van baj. A HIV pozitív önmagában még nem veszélyes, főleg manapság. Kitűnő gyógyszeres kezelések vannak rá. Nem a 80-as években vagyunk.
jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban elkaptad a vírust, akkor minél hamarabb kezeltesd magad. Akkor még sokáig (=életed végéig) nem kell befeküdni kórházba egy kis náthával, hőemelkedéssel.
jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

63 napja volt egy lehetséges infecio , hetente tesztelek , először 39, 46, 53, 59 , naposan

Negatív eredmények 0.09 , 0.10 , 0.11 és 0.12 érték mellett (aggaszt hogy növekszik.

2-3 héttel az esemény után garatgyulladás és afták. Afták megpiszkálastól kiújjultak (orvos nézte ) de múlik.

4 gen antitest és gén p24 vérvételi teszt.

jan. 6. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te vagy a hipochonder. Kezeltesd magad, de pszichiátrián.
jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a negatívat úgy érted, hogy negatív, az azt jelenti, hogy nem vagy HIV-es.
jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 Kezeltetem , csak mond el miért vagyok hipochonder ?

Mi az ami ezt sugalja neked abból amit itt leírtam ?

jan. 6. 17:30
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 és az ablak periódus és a tünetek ?
jan. 6. 17:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 Onnan, hogy már minimum a második kérdést írod a HIV-ről, miközben semmi bizonyíték rá, hogy elkaptad. A 4 negatív teszt meg ráadásul nagyon az ellenkezőjére utal.

Ha ennyire odavagy, akkor csináltass még egy tesztet jópár hét múlva, ha az is negatív, felejtsd el.

jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Teljesen igazad van. De pont ez a 2-3 hét a dolog lényege , azért kérdezek mert ez az idő most kb 1 évnek tűnik, és megbolondulok attól hogy bizonytalan vagyok , szeretnék csináltatni úgynevezett NAT tesztet de sehol nem találok ilyen lehetőséget.
jan. 6. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!