Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressz/aggodalom hatására...

Stressz/aggodalom hatására adott helyen fájdalom, kezdődő rák, megelőzés?

Figyelt kérdés

Egész életemben stressz/aggodalom/megszégyenítés, valamint a görcsös megfelelési kényszer esetén mindi adott helyen éreztem fájdalmat.

Szövettan: azon a helyen kialakuló rák esélyének lehetőségére utaló elváltozás van.

Egész életemben elnyomtam érzéseimet, hogy "a másik nehogy megharagudjon", "hogy a másiknak legyen jó", "nem baj ha nekem rossz lesz vagy hátrányba kerülök/kihasználnak", utólag persze szenvedtem és önmagamat szidtam.

Hogyan, miképpen változtassak az életemen, hogyan tud változtatni életén az akinek nincs pénze heti húsz-harmincezres "drága pszichoterápiákra" és hasonlókra?



jan. 8. 16:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Kenneth Hagin: Út a gyógyuláshoz


[link]


Ha problémát okoz a megvásárlása, privát írd meg a címed, és elküldöm neked. Privátra nem fogok válaszolni, de látni fogom. Ha további segítségre lenne szükséged miután elolvastad szintén írj privát.


Gyógyulást kívánok Neked.

jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

Szerencséd van, fent van Youtubon, máris linkelem az I.részt, a többit megtalálod a youtubon, ha esetleg nem találnád szól, és linkelem


https://www.youtube.com/watch?v=5snYMpCNALM&t=4s

jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
*szólj
jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ez egy másik Kenneth Hagin könyv A gyógyulás a miénk, a linket mellékelem:


https://www.youtube.com/watch?v=QyQv5_o_kmk

jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

És lőn csoda. Mit találtam:DD Hangoskönyv


https://www.youtube.com/watch?v=HRylcaFvQ3w


Ezzel kezd.

jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a linkeket.

Ha nem vagyok vallásos, akkor is tudnak segíteni e könyvek?

jan. 8. 19:03
 7/22 anonim ***** válasza:

6 Igen. Sokan kegyelmet kaptak betegségnél Istentől világiként. Sokszor pont ez a bizonyság volt az illetőnek, hogy elindult Isten felé, miután meggyógyult természetfölötti módon.


Ne aggódj, rosszat sosem közvetítenék.. és nem ezoterikus vagyok.

jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, én sem feltételeztem semmi rosszat.

Youtube-videónál elektronikus formátum jobban kezelhető lenne nekem, elkérhetem úgy is?

jan. 8. 19:14
 9/22 anonim ***** válasza:

8 Én nem vagyok egy számítógépes, örülök, hogy ezt megtaláltam.Átlag felhasználó vagyok csak. Egy nagyon komoly könyvet a gyógyulásról próbáltam FB-s csoportban, ahogy kérted privát megszerezni. Jelenleg folyamatban van, de még senki nem válaszolt a kérdésemre.


Ez a könyv Osborn: Betegek meggyógyulnak, ezt próbálom egy zárt FB-s csoportból.. de ez idő, és nem biztos a siker. Ezért ezt nem mondtam neked, de folyamatban.Nmég nem került ki, gondolom az admin még nem látta a kérdést.

jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az 5-ös hozzászólásban lévő linket hallgasd meg, az egyik legjobb pásztor olvassa fel. Már ez önmagában egy áldás.
jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!