Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem, hogy estenkent...

Mi lehet velem, hogy estenkent szedulok?

Figyelt kérdés
Már szilveszter utani heten kezdtem erezni azt hogy este ahogy befekszek az agyba hogy keszuljek aludni, olyan erzesem van mintha egy hajon lennek ami lebeg a vizen. Meg is jött egyebkent jan. 1. Én, es jan6.an mult el. Akkor még nem ereztem ennyire. Kicsit hanyingerem es gyomorfajasom is lesz ezzel egyhuzamba. Ez mindig fekves kozbe jelentkezik. Napkozbe faradekony vagyok. A verveteli lapom jo lett, nem volt semmi koros, nem szoltak hogy verszegenyseg vagy vashiany lenne. De noverem es anyukam is vashianyosak. Mi lehet ez? En is orokoltem? Mit tegyek ellene, mert mar borzaszto hogy rendesen felek aludni menni mert tudom hogy rossz erzes. Lehet hogy vertigo? Mit tegyek? A labaim es kezeim is sokszor hidegek, emelett sokszor zsibbadnak is.

jan. 8. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom az-e, de az nem lenne csak fekvésnél és nem átmeneti, minden esetre ezt lehet kivizsgálni. Vérnyomás probléma lett vizsgálva?
jan. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vernyomasom alacsonyabb szokott lenni, viszont az orvos azt mondta azzal ne torodjek mert 17éves lányként az normalis…
jan. 9. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!