Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esténként nyugtalan vagyok,...

Esténként nyugtalan vagyok, valakivel volt ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Esténként nyugtalannak érzem magam valami miatt, hányinger jön rám, hasfájás olykor hasmenés is.


Volt valakivel hasonló??



2023. szept. 13. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Arra vagy kíváncsi, hogy van-e olyan, akivel történt hasonló, vagy megoldást keresel erre a problémára?
2023. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából is is, tanács is jól jönne :)
2023. szept. 13. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Igyál meg esténként egy csésze citromfűteát, de mindenképpen fordulj orvoshoz.
2023. szept. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt ilyen tûnetem, rajtam a B vitamin komplex (forte) segitet, kb 6 hònapig szedtem.
2023. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem az lehet veled ami velem volt. Egyszer rosszul lettél és ettől bepánikoltál es most minden este arra fókuszálsz, hogy jaj ne itt az este jön a hányinger stb. Magadnak vonzod be. Keress valamit ami eltereli a figyelmed. Nézz sorozatot vagy játssz a telefonodon ami lefárasztja a szemed és elalszol. Én utána ha esetleg felkeltem már semmi bajom nem volt. De aztán lehet, hogy teljesen más oka van.
2023. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!