Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betain HCL vélemények reflux...

Betain HCL vélemények reflux esetén?

Figyelt kérdés

Már egy ideje refluxus vagyok és ki szeretném próbálni. Volt gyomortükrözésem minden rendben volt, gasztrin teszt is rendben (gyomorsav túltengésem nincs).


Valakinek segített reflux esetén? Illetve ha beszedem kell hogy valamilyen érzést érezzek? pl. égető, meleg érzés stb.



jan. 9. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen refluxos tüneteid vannak?

Nekem 6 éve refluxot diagnosztizáltak, egy antibiotikum kúra után. Nekem pl éreztem, hogy a gyomrom nem dolgozik, nehéz volt még egy pár kanál leves is. Szinte leállt az emésztésem. Az orvosok csak protonpumpagátlót és savlekötőt írtak fel. De éreztem, hogy annyi savam sincs, hogy megemésszek egy üres levest, ezért ellenkező módszert alkalmaztam. Betacid port kezdtem el szedni. Egy hónap múlva kb. helyrejött lassan az emésztés. Facebookon a Relux és gyomorfekély betegek csoportja, valamint a Reflux betegség ellen küzdők csoportja nagy segítségemre volt. Ott olvastam, hogy nem a sok sav a gond, hanem az elégtelen.

Te szedsz valami savellenes cuccot?

febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Annyit kihagytam, hogy most újra szedni akarok Betain Hcl-t, csak nem a Betacid port, hanem kapszulát. Valami miatt puffadok és érzem, hogy nehezebben emésztek.

febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!