Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom ha akármit...

Mi lehet a bajom ha akármit eszek az éhség érzetem megmarad?

Figyelt kérdés
Mindig éhes vagyok bármit eszek egyszerűen nem múlik el a gyomromban érzem, hogy ennem kell mert fáradt vagyok ragad a szemem éhség érzetem van rosszul érzem magam. Voltam orvosnál, kardiológia, sűrgősségin is voltam már a házi orvosnál is és azt mondják mindenhol, hogy egészséges vagyok. Van mentális problémám is depresszió vagy szorongás arra szedek antidepresszánst kis adagot. Azt mondta, a házi orvos, hogy nagyon sok tünetet tud okozni a mentális betegség. Én ezt teljesen megértem de ha hirtelen kialakuló izzadás rosszullét fáradság és erős éhségérzetem van azt nem hiszem el, hogy az agyam produkálja. Most is ettem egy fél tányér tejbegrízt és még 3 szendvicset és nem elég mert ugyan úgy éhes vagyok fáradt stb.. mondtam a házi orvosnak, hogy elküldhetne egy laborba de azt mondta, hogy nem kell mert nincs semmi bajom. Utoljára másfél évvel ezelőtt volt laborom. Azt is észre vettem, hogy amikor szénhidrátot eszem pl tejbe grízt vagy ilyesmit akkor utána olyan érzésem van mintha megettem volna egy kiló kenyeret, rosszul leszek erősen ver a szívem nehezebben veszem a levegőt is. Sok a savam arra is szedek most savlekötőt arra gondoltam lehet a sok sav csinálja ezt vagy már nem tudom. Az orvoshoz nem nagyon tudok vissza menni mert tegnap voltam és mondta, hogy nincs bajom :)

jan. 10. 09:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt egy angol oldalról néztem most.


Gyógyszerek: Bizonyos gyógyszerek, mint például a szteroidok, az antibiotikumok, az antidepresszánsok és a fogamzásgátló tabletták, megváltoztathatják táplálkozási és jóllakottsági viselkedését, éhséget okozva. Lehet a gyógyszerem csinálja az antidepresszáns? Szedek asztmára is gyógyszert ami szteroid gyulladáscsökkentő azt hiszem (AirFluSol).

jan. 10. 09:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd meg a vércukrodat.
jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy amikor éreztem ezt akkor meg mértem mert van itthon cukor mérő és 5.1 volt.
jan. 10. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sokkal több víz és zöldség kéne neked, és jobban lennél. Mozogsz eleget? Jól alszol? Van társaságod?
jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A magas glikémiás indexű ételek gyorsan felnyomják, majd azonnal lejtik a vércukrot. Ez okozza a fáradtságot és az éhségérzetet.

Ha inzulinrezisztens vagy, ez fokozottan érvényes rád (a tünetek alapján elég valószínű, én is az vagyok). Nem is szabadna ilyen ételeket enned.

Amíg nem fedeztem fel, minden étkezés után fájt a fejem.

jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vért, vizeletet akkor is kellene évenként csinálni, ha semmi panaszod sincs.

Való igaz, hogy a mentális betegség sok mindent tud produkálni, de sok mindent rá is fognak, pedig más okozza. A gyógyszereid is okozhatják, de

a táplálkozásod is szörnyű: tejbegrízre 3 szendvics... Hatalmas mennyiségű szénhidrátot eszel, ez is oka lehet az állandó éhségérzetnek. /5.írta/ Változatosabban kellene étkezned: húsféle, zöldség, gyümölcs, némi zsiradék, és sokkal kevesebb szénhidrát kellene. Utána tudsz nézni, hogy miből mennyit kellene enned. Valószínű, hogy a rengeteg evés ellenére minőségileg éhezel, mert bizonyos tápanyagok hiányoznak az étkezéseidből.

febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!