Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Koronaviroso...

Mi lehet a bajom? Koronavirosos voltam és szúr a mellkason. Orvosnál nem voltam nem volt TB-m.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Karácsony előtt köhögni kezdtem égett q mellkasom. Aztán lázas lettem pont karácsonykor 39 fok. Ez 2-3 napog tartott.

Utána egyre jobban köhögtem.

Majdhogynem fulladásig éjszaka is. Száraz köhögés.Belefájdult a fejem iszonyat homlokfájás miatt feküdtem tele volt a homlokom takonnyal. (Csöng a fülem folyamatosan de ez már rég van ban hogy elmúlik)

Aspirint szedtem csak.


(tavasszal egy szédüléses lázas megfázásom volt nyomott q fülem amire q felül orr gépész csak tüneti kezelési adott Arlevert tablettát az is hetekig tartott sokszor szédülés utána)


-Aztán elkezdett feljönni a slejm de azóta rettenetesen SZÚR A MELLKASOM konkrétan a jobb oldalon a hónaaljamtol befelé és köhögésnél mintha ki akarna szakadni ott mindenem.

Hurutos köhögésem van.

Oltva nem voltam(időhiány miatt, gondoltam megúszom).


Mi lehet a bajom?


Már el tudok menni orvoshoz mert pár napja visszaállitotta a Nav a tb-met nem tudom ezzel hova menjek ....



jan. 10. 10:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokat...
jan. 10. 10:04
 2/11 A kérdező kommentje:
*elírásokért!
jan. 10. 10:05
 3/11 A kérdező kommentje:
korrigált a telefon folyamatosan, remélem azért érthető.
jan. 10. 10:06
 4/11 anonim válasza:
elsőnek házi orvos ő beutal de szerintem mellkas rtg és ekg vizsgálat javasolnám. attól hogy nincs aktív tb sürgősségi ellátást nem tagadhatják meg.
jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
háziorvoshoz mehetsz
jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Viszont ha jobban leszel mindenképpen rendezd a tb-det, mert később lehet belőle probléma.

Ha nem tudod fizetni magadnak, a kormányablakban kérheted az állam általi finanszírozást. Egy évre állapítják meg, de ha sikerül elhelyezkedned, a munkáltatód fogja fizetni.

jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már van TB. Nem bal hanem jobb oldalon szúr.
jan. 10. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Ráment a mellhártyádra, azért fáj az oldalad.
jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Két dolog, az egyik, hogy egy fiatal srác ismerős hetekig mászkált féloldalas fájdalommal a bordái alatt, míg egyszer annyira rossz lett, hogy sürgősségire került, ahol kisütötték, hogy tüdőembóliája van és azért volt ilyen szerencsés, hogy hetekig elmászkált vele, mert valami nagyon mellékes területen akadt el a vérrög. A kórházban azt mondták neki, hogy covid okozhatta.

Egy másik ismerősöm ugyanilyen fájdalommal 3 napig bírta, neki meg azt mondták, hogy izomfájdalom és felírtak neki rá Voltaren drazsét. Egy hét alatt elmúlt neki.

Én meg októberben megkaptam ezt a hetekig köhögtető vírust és annyira köhögtem, hogy egyszer brutál megfájdult szintén az alsó bordáim mögött egy pontban és onnantól kb.5 hétig éktelenül fájt, különösen ha köhögtem vagy nevettem. Az is izom volt, én nem szedtem rá semmit.

jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nekem is akkor fàj brutálisan ha köhögök.
jan. 10. 15:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!