Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Koronaviroso...

Mi lehet a bajom? Koronavirosos voltam és szúr a mellkason. Orvosnál nem voltam nem volt TB-m.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Karácsony előtt köhögni kezdtem égett q mellkasom. Aztán lázas lettem pont karácsonykor 39 fok. Ez 2-3 napog tartott.

Utána egyre jobban köhögtem.

Majdhogynem fulladásig éjszaka is. Száraz köhögés.Belefájdult a fejem iszonyat homlokfájás miatt feküdtem tele volt a homlokom takonnyal. (Csöng a fülem folyamatosan de ez már rég van ban hogy elmúlik)

Aspirint szedtem csak.


(tavasszal egy szédüléses lázas megfázásom volt nyomott q fülem amire q felül orr gépész csak tüneti kezelési adott Arlevert tablettát az is hetekig tartott sokszor szédülés utána)


-Aztán elkezdett feljönni a slejm de azóta rettenetesen SZÚR A MELLKASOM konkrétan a jobb oldalon a hónaaljamtol befelé és köhögésnél mintha ki akarna szakadni ott mindenem.

Hurutos köhögésem van.

Oltva nem voltam(időhiány miatt, gondoltam megúszom).


Mi lehet a bajom?


Már el tudok menni orvoshoz mert pár napja visszaállitotta a Nav a tb-met nem tudom ezzel hova menjek ....



jan. 10. 10:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor tessék meglátogatni akár a sürgősségit akár a házirvost!! Nem játék az ilyesmi! Jobbulást kívánok.
jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!