Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2,5 TSH érték alatt biztonságo...

Ballabas2 kérdése:

2,5 TSH érték alatt biztonságos próbálkozni? Szubklinikus alulműködésem van,a t3 és t4 értékeim normál tartományba esnek. Az egyik orvos azt mondta, hogy le kell szorítani 2,5 alá, a másik, hogy nyugodtan lehet próbálkozni.(most 4,8 az értékem)

Figyelt kérdés

jan. 11. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem mennyi a normál tartomány, 4 egész valamennyi. Én 3,8-cal estem teherbe, nem volt gond. Nekem azt mondták ha a normál tartományban vagyok akkor lehet próbálkozni, nem kell lejjebb vinni.
jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2,5 az ideális TSH a teherbeeséshez.
jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában azoknak kell 2 alatt lennie, akiknek van PM problémájuk eleve. Teherbe lehet esni 3 TSH-val is, viszont a magas értékkel megnő a vetélés kockázata.
jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Harmas! Nekem nincs pajzsmirigy problémám, mégis kaptam gyógyszert , mert a felső határhoz volt közel az értékem és pont azért, hogy ne legyen vetélés, beállítottàk, hogy 2,4-2,5 legyen az érték. Mert sokaknak semmi más probléma nincs , csak a nem jó TSH érték és ezért vagy nem jön össze a baba, vagy ha összejön elvetélnek.
jan. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Jó lehet akkor mindenkinél így van, nem csak azoknál akiknek eleve problémájuk van ezzel.
jan. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozni nyilván lehet, csak nem mindig sikerül a teherbeesés. A babának saját pajzsmirigye van, megtermeli magának a pajzsmirigyhormont, ha megfogan. A jódbevitel pedig minimális kell, elég, ha jódozott sót használsz.


Csak azért, mert esetleg termékenységi problémád van (lehet) akármi miatt, még folyamatosan kell védekezés nélküli szexet folytatni, ha összejön a terhesség, annál jobb.

jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!