Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrkinövés a mellbimbón?...

Bőrkinövés a mellbimbón? Akinek volt már ilyen, hogyan távolította el?

Figyelt kérdés
Kb egy éve van egy pici, lógó bőrkinövés a mellbimbómbon és mostmár zavar, félek, hogy leszakad, kidörzsöli a melltartó vagy esztétikailag nem szép. Bőrgyógyásznál kíméletesen, fájdalommentesen el lehet távolíttatni? Esetleg almaecet, cérna segítségével való elkötés használt valakinek?
jan. 12. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az csak egy papilóma vagy fibróma. Ha leszakad sem történik semmi. Egy bőrgyógyász leégeti vagy lefagyasztja, pár másodpercnyi kellemetlenség. Talán egyszer próbáltunk elkötéssel leszedni egyet, de hónapok alatt tűnt csak el.
jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(férfi vagyok)

Bőrgyógyászat. Volt 1-2 ilyen "dolgom", intim helyen is.

Wartner szemölcsfagyasztóval leszedtem. Az alsó szemhéjamon is

volt egy, azt nem mertem fagyasztani, szemész lenyisszantotta.

Neked elég kényes (érzékeny) helyen van, mutasd meg bőrgyógyásznak.

jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyent, nem tudom esetedben használni tudnád-e.


[link]

jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Update - szépen, fájdalommentesen eltávolította a bőrgyógyász. Nyoma sincs már egy hét után.
márc. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!