Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tapasztalt-e nàr hasonlót...

Tapasztalt-e nàr hasonlót mint én?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja kezdődött egy vastabletta szedés után, amit a mensi miatt kaptam. Székrekedesem lett 4-5 napig. Ezután erős hasi görcseim, véres nyàlkas széklet. Sok vizsgálatom volt, vérvételek, gasi UH-k, hasirtg,kontrasztanyagos hasi mr, immunológia. Minden negatít, tehát jó. 4 hónap alatt 6 kilot fogytam. Székletem mindig reggel van 1x-2x, ami híg, de vannak benne ilyen száraz fakéregre hasonlító széklet darabok is.

Valakinek hasonló volt-e? Mi segített? Antibiotikumot szedek meg probiotikumokat.


jan. 16. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Cöliákia gyanú nem merült fel?
jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából azt nem vizsgálták még, bar volt gyomor tükrözesem is, de sajnos mintát azt nem vettek. Gyomor tükrözésen epes refluxot írtak, de az màr elmúlt. Vastagbél tükrözes negatív.

En vettem egy gyors tesztet glutén érzékenységre, az negatív lett. De erről a gyors tesztről megoszlanak a vélemènyek. Ezért én kb egy hete glutén mentes etrendet folytatok, de még nincs vàltozas. Köszönöm a vàlaszodat!

jan. 16. 20:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy mindig estére puffadok fel de nagyon. Meg a nyelvemen hàtul lett ilyen fehér lerakódás.
jan. 16. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyorsteszt nem teljesen megbízható. Érdemes lenne rendes orvosi kivizsgálás a cölire, gasztroenterológus által. Csak fontos, hogy addig nem szabad diétázni.
jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítseget! Teljesen kikészültem már ettől az egésztől, de főleg attól, hogy a neten csak borzalmas dolgokat lehet olvasni. És mindenféle daganatos betegségeket magamra is sikerült olvasni. Azért gondolnám ennyi vizsgálatok után azt már tudnám.

Ezer kösziii!!

jan. 16. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már mr-t is csináltak, akkor szerintem nem kell aggódnod semmi rosszindulatú megbetegedéstől.

Nekem gyanús, hogy étellel függ össze, ezert mondtam a cöli szűrést.

jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!