Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet limfóma? Aki tapaszta...

Ez lehet limfóma? Aki tapasztalt hasonlót az tudna véleményt mondani vagy tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Már picit több, mint egy hónapja meg van duzzadva pár nyirokcsomóm, kb. 5 a nyakamon. Mind fájdalommentes. Előszőr 2 jelentkezett: 1 a fülem előtt és egy az állkapcsom alatt bal oldalt. Gondoltam lehet benyaltam valamit kicsit folyt is az orrom de ennyi. Aztán egyébként jól voltam, viszont sorra jelentek meg apróbb, de duzzadt nyirokcsomók. Előzményem: 10 éve leukémiás voltam, ezért nem hagytam annyiban (habár a háziorvosom legyintett, hogy nincs itt semmi…). Vérképem rendben van, voltam UH-n : lelet szerint patológiás az áll alatti nycs. Fül-orr-gége góc kizárva. Kaptam időpontot biopsziára és MR-re, tudom csak az mond majd biztosat, de kíváncsi lennék más tapasztalatára. Nyirokcsomón kívül semmi tünetem azóta sem. Előre is köszi válaszokat!

dec. 27. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a vérkép akkor lesz pozitív, amikor előre haladott állapotban van.


Kívánom, hogy ne legyen limfóma.

dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de már mindent elolvastam hasonlót magyarul, amit az interneten találtam, köztük ezt is plusz angolul is párat. Igazából mind ugyanazt írja. Ma voltam a klinikán megint ultrahangoztak és azt mondta az orvosom szerinte nem lesz itt gond, mivel a vérkép jó. Már van időpontom biopsziára, de azt mondta szerinte nincs rá szükség elég, ha megfigyeljük pár hónapig, mivel semmit tünet/panasz nincs a csomón kívül. Azt mondta lehet egy visszamaradt megnagyobbodott nyirokcsomó egy korábbi gyulladás után.

Köszönöm a válaszokat!

dec. 29. 10:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!🙂

Azóta tudsz valamit már?

jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Negatív lett hála a leletem, elmentem biopsziára. Köszönöm, hogy kérdezted! 😊

febr. 23. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok.

Épp csak felnéztem és làttam, hogy pont írtál!

Örülök neki!!

Jó egeszséget kívànok! Vigyàzz magadra!🙂

febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végül mi okozta a problémàt?
febr. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves négyes köszönöm és viszont kívánom!

Azt mondták valami fertőzésen eshettem át és úgy maradtak a nyirokcsomóm. Habár nem óriásiak de érezhetőek bőr alatt. Többet én sem tudok.

febr. 27. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!