Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tüdőgyulladás vagy mi lehet?

Ez tüdőgyulladás vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kezdődött.

Hidegrázás, bőr fájdalom (bárhol bármi hozzá ér/t a bőrömhöz az fáj/t, még hajat fésülni is fáj).

Tegnap. Gyengeség, hidegrázás, hátfájás, hányinger, étvágytalanság,erős köhögés, de nem jön fel semmi, de olyan érzés mintha tele lenne valamivel, láz (tegnap mértem meg kb este 10 felé akkor volt 38.4°C kb fél órával később meg 38.7°C volt. Utánna be vettem egy 600mg-os láz& fájdalomcsillapítót.

Orvoshoz még nem volt időm el menni, de tudom hogy még az elején el kellet volna.



jan. 20. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ezek a tünetek voltak. Van most több ilyen járvány is. Nekünk kellett hozzá az orvos, és gyógyszer a gyógyuláshoz.
jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem. Nem tüdőgyulladás volt.
jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elkaptál valamilyen légúti fertőzést. Nem feltétlenül tüdőgyulladásról van szó.


Folytasd a tüneti kezelést és ha néhány napon belül nem javulsz akkor orvos mert lehet antibiotikum kellesz.

jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kb ma 9- 10 felé keltem fel, és full gyenge vagyok, alig birok állni a lábamon és totál furán érzem magam, mintha nem én lennék.. a lázam is feljebb ment reggelre 39.0°C.

Csináltam egy kis húslevest hátha segít a torkomnak és utánna be veszek megint egy fájdalom& lázcsillapítót.

jan. 20. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez szerintem covid. Tesztelj.
jan. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csinaltam mar 2x tegnap este es ma reggel 8 fele, de mind 2 "még" negatív

De ma a lázam 39.3°C

jan. 21. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez akkor valószínűleg influenza. Jobbulást!
jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. A lázam 39.7°C holnap az első dolgom az lesz hogy el menjek az orvoshoz, de legalább ma már bírtam enni, igaz most is hányingerem van, de bent maradt🤞🏼
jan. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!