Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid okozta tüdőgyulladásnak...

Covid okozta tüdőgyulladásnak milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

Hétvégén teszteltem pozitívat, de már 1 hete tünetelek (száraz köhögés, orrfolyás, torokfájás, fülfájás, fáradékonyság, gyengeség, szédülés, étvágytalanság, hányinger). Tegnap már egész jól voltam, azt hittem jövök ki a sűrűjéből, de ma délután elkezdett nagyon intenzíven fájni a jobb lapockám környéke (főleg belégzéskor jelentkezik). Láz, hőemelkedés nincs, nem is volt egyszer sem a betegség alatt.

Kell aggódnom vagy valószínűbb, hogy csak a sok köhögés miatt meghúzódott egy izom?



dec. 20. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Főleg a terhelésre jelentkező fulladás az árulkodó. Pulzoximétered van? Érdemes használni. 96 alatt baj van.


Kell egy tüdőröntgen és majd légzésfunkció. Valószínűleg kapsz pipát is.

Én a Fostert 1 évig fújtam covid után naponta . Az segített valamennyit.

dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tudod,hogy hogy működik a teszt?Mert én úgy látom,hogy az ilyen kérdéseket kiíróknak lövésük sincs.
dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
Ugyanolyan mint a nem covidé, aggódj csak tovább, hátha segít.
dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Lol,igazam lett,fingjuk sincs a teszt működéséről.És ezek hivatkoznak a tesztre.
dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!