Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 31 f vagyok par napja ara...

31 f vagyok par napja ara lettem figyelmes hogy a bal kezemen a mutató új kb 3 másod percik rangatozik nem sűrűn csinalja de ere lettem figyelmes van mas ember akinél ugysn dz elo fordult már hogy cssk ugy spontan rangstozik az izom?

Figyelt kérdés
jan. 21. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem végzel monoton munkát ami miatt elfárad? Nem lehetséges, hogy a sok erőltetéstől rangatozik?
jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem végzek!
jan. 21. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Nem tűnik komolynak, ha biztosra akarsz menni kérj beutalót a háziorvostól neurológiára.
jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mással is előfordul akaratlan rángás. Ha túl sokszor/sokáig és zavar menj orvoshoz.
jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Parkinson kór is lehet
jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Parkinson az más remegő kéz stb mert egy 65 eves rokonak az van
jan. 25. 06:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sok hasonló kérdést olvastam más embereknél, azt veszem eszre hogy az idegrángás az minden embereknél van neha néha, ugy gondolom azert mert az ember ezért egy kis rangast itt ott nem kell egyből eltulozni!
jan. 25. 06:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Michael j fox nak is ez volt elkezdett pár másodpercig rángatozni az újja aztán orvos mondta parkinson kór
jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!