Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik valóban kuponfüggőség,...

Létezik valóban kuponfüggőség,ha igen mik az erre mutató jelek,hogyan viselkedik ilyenkor egy ember?

Figyelt kérdés

Köszönöm!

Nem,nem arról a kuponozasrol beszelek amikor van a glamur nap,nem,nem ezek a kamu akciók,hanem amikor valaki valóban képes az arat levinni egy olyan osszeg alá amire azt lehet mondani hogy na igen,ez szep volt,szinte kiraboltad az ülzetet!


2023. máj. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában
2023. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A TLC-n van egy műsor: kuponzsonglőrök. Abban vannak egészen elképesztő dolgok.
2023. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nehéz határt húzni, hogy honnantól tekintsük függőségnek. Ha a kuponokkal olyasmiket is felhalmoz valaki, amikre nincs és soha nem is lesz szüksége, az egyértelműen káros. Ha elhanyagolja a munkáját, családját, hogy a szenvedélyének hódoljon, az szintén egyértelműen függőség. Ha valaki kevésből gazdálkodik, mert nyugdíjas vagy munkanélküli, akkor szinte rákényszerül, hogy okosan ossza be a pénzét. Ő nem tudja "szinte kirabolni" az üzletet, mert a teljes vásárlása abszolút értékben nem annyira nagy összegű még ha relatívan nézve sokat is spórolt.
2023. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan megszállot viselkedés, mint a mániákus gyűjtögetők. Általában hobbiként indul, aztán túlzásba esnek, majd teljes függőség. Fixa ideájuk, hogy okosak, mert spóroltak 20 forintot. Csak azt felejtik el, hogy az utazgatással sokkal többe kerül.
2023. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nincsenek ilyen újságból kivágható kuponok mint Amerikában, csak kamu leárazások. Pedig szívesen kiprobáltam volna huszonévesen amikor még eléltem pizzán és ilyen lomkajákon amikre a kuponok szólnak. Bár talán még wc papíreg ilyenek is vannak. De már egészségére váltottam úgyhogy nem sok hasznát venném.


Gondolom akkor függő ha már ez irányítja az életét. Ez lehet felesleges és hasznos is ebben az esetben.

Láttam ezeket a műsorokat és volt olyan család akik rengeteg pénzt spóroltak ezzel. Megérdemelték mert sokat dolgoztak vele. Ott az anyának e körül forgott az élete, nonstop újságokat gyűjtögetett, kuponokat vagdostak a gyerekekkel meg ilyenek. De mondom ők rengeteget spóroltak (nyilván még is ették a kajákat) tehát megérte csinálni.

2023. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!