Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » PET CT vizsgálatot hol csinálnak?

PET CT vizsgálatot hol csinálnak?

Figyelt kérdés

Gyulán/ Békéscsabán szeretnék de egyelőre nem találtam ilyet magánban.

Én vagyok a béna vagy tényleg csak nagyobb városokban (Kecskemét, Bp, Szegeden csinálják?)


Háziorvos, vagy onkológus adhat ide beutalót vagy ezt csak az engedheti meg magának akinek van pénze és foglal időpontot?


jan. 21. 19:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9: Akkor szerinted mire való?


10: hogy érted, hogy nem nyúlnak bele?

jan. 22. 15:50
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem dugnak a fenekébe kamerát.
jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Dehogynem!


Pont erről szól a kolonoszkópos vizsgálat!

Éppen ezért nézem, hogy milyen vizsgálatok vannak még, amivel ezt esetleg el lehetne kerülni...

jan. 22. 16:01
 14/23 anonim ***** válasza:
Na jó én ezt nem bírom. Leveszem a kezem az ügyről.
jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes!
jan. 22. 18:49
 16/23 anonim ***** válasza:
62%
A PET CT azt mutatja, ha egy helyen fokozott anyagcsere van. Ez lehet daganat, de gyulladás vagy egyéb eltérés is. És ha 300 ezerért megmondja, hogy a belében van valami, ami vagy daganat, vagy nem, akkor mire is mész vele? Úgy is kell belőle szövettan, mert anélkül nem lehet kezelni. Szövettant meg csak colonoscopiával lehet venni, smemi mással.
jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Onkológus adott beutalót, nem kell 300 ezer Ft ;)

Csak nem tudtam, hogy ez magánban mennyibe kerül, és hogy érdemes lenne e elmenni ilyen vizsgálatra... de azóta sikerült beszélnem orvossal

jan. 22. 19:19
 18/23 anonim ***** válasza:
Szuper. De továbbra is érdekel, hogy ha találnak valamit a PET-CT-n, mégis mit csináltok? Mert hogy szövettan kellene fog.
jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16 na ja, szegény vélhetően nem fogja megúszni a colonoscopiát, persze semmi sem kötelező
jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

18:

Ha találnak, akkor megy tükrözésre magánba, de amíg ez nem fix nem akartuk kitenni a vizsgálatnak, mivel fél tőle és nem mindegy, hogy aranyér vagy tényleg gond van


19:

De ha csak aranyérről van szó, akkor nem kell a tükrözés

Erről akarunk megbizonyosodni, hogy ténylegesen miről van szó

jan. 22. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!