Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez arcüreggyulladás lehet?

Ez arcüreggyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Tehát erre nem fordítottam eddig nagyobb figyelmet 2019-ben kezdődött mikor volt egy gócos fogam amitől a félarcom feldagadt az a fog azóta ki lett húzva és akkor a góc kezelve lett, nincs is ott már semmi. De az orrom folyik vagyis csak a jobb és baromi büdös és zöld de ilyen ragados nem mint a sima orrfolyás, néha így hirtelen jön egy “löket” mikor kiárad ilyen szag nem tudom elmagyarázni másként, fogorvosnál voltam panoráma röntgenen, de mondták nincs ott semmi. Valaki segítsen mi lehet ez?

jan. 22. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Az erős, állandó fejfájással jár. Fájna az arcod, az orrod mellett, akkor is, ha csak egy melléküreg gyulladás van.

Füled?

jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Nem fáj sem a fejem sem a fülemmel nincs semmi problèma! Inkább néha feszítő érzést érzek az orrom mellett, de azt sem sokáig!:(
jan. 22. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ahogy kifújod az orrod, megszűnik.

Ez inkább fül-orr-gégészet. Lehet csak valami bacis vagy vírusos bujkál benned.

jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak nézem hogy mennyi hülyeséget hord össze még a 4 pipás válaszoló!

Az arcüreg szerinted nem fülorr gége?


"Az erős, állandó fejfájással jár. Fájna az arcod, az orrod mellett,"


Ekkora bullshit!

jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük doktorúr, de az arcüreggyulladás, nyomó fejfájással párosul. A kérdező fogorvosnál járt, nem fül-orr-gégészeten, azért írtam, hogy oda forduljon. A szövegértés sem megy, úgy látszik.
jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fülorrgégészetre menj el


Ők az illetékesek.


Mindenestre a sárgászöld orrváladák bakteriális ferközést jelent.


Nekem idén novemberben volt arcüreg gyulladásom...


Egy megfázás után 1-2 napig jobban voltam és utána jött az arc fájdalom és a zöldes sárgás trútymó az orromból.

Elmentem a fülorrgégére ott a doki belenézett az orromba és már írta is ki az antibiotikumot.

Attól ugy 3-4 nap alatt el is mult.

jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De biztos? Csak mert ez az állapot 2019-óta tart:(
jan. 22. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet arcüreggyulladás igen, mégpedig krónikus, ami váladékozáson kívül heveny tünetekkel nem jár, legfeljebb enyhe diszkomforttal jár

jól mondják, hogy keress fel egy fül-orr-gégészt

jan. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!