Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen jelentkező görcsök a...

Hirtelen jelentkező görcsök a gyomorban. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött, elsőnek a gyomrom legtetejénél a gyomorszájamnál jelentkezett, és eléggé elviselhető volt a fájdalom, ma viszont borzasztó. Úgy 15-20 percenként az egész gyomrom, de leginkább a felső része (nem a gyomorszájam, hanem alatta) úgy görcsöl, hogy mozdulni alig bírok. Étvágyam sincs, fáradékonyabb vagyok, kicsit szédülök, hasmenésem is volt az utobbi órákban, és nem tudom mit tegyek. Ezen kívul semmi más panaszom nincs, nem fáj a fejem, nem folyik az orrom és lázam sincs. Valakivel már előfordult ilyen? Szerintetek mi lehet ez? (nem menstruációs fájdalom, mivel egyáltalán nem közelítik meg a görcsök az alhasamat)

17/L



jan. 23. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

valószínű valamilyen vírusos- vagy bakteriális fertőzés, akár ételmérgezés okozta gyomorhurut

folyadékbevitel, diéta, nospa

ha nem múlik el pár napon belül, akkor irány orvos

jan. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem most van ugyanez 20/F neked azóta elmult?
márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!