Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mar több mint egy hónapja,...

Mar több mint egy hónapja, naponta jelentkező fejfájás, már a legrosszabbra gondolok. Valakinek hasonló ?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja, szinte minden nap jelentkezik nálam fejfájás, ami percek alatt kialakul és eléggé meggyötör. A tarkóm jobb oldalán kezdődik és belehúzódik a fejembe, a szemem mögött érzek nyomást. Szinte a fejem tetején ki tudom tapintani, ahol fáj, szinte a hajam is fáj azon a ponton.Lehajolásra fokozódik az egy pontban szúró fájdalom. Délelőtt jelentkezik általában először 1-2 órára, azt figyeltem meg, hogy az enyhébb, szinte lábon kihordom, egy csapásra jön és aztán elmúlik. Utána délután jelentkezik, ami már szinte padlóra küld, le kell pihennem es ilyenkor veszek be Nurofent vagy Paralent, ami fél órán belül hat. Éjjel ritkán jelentkezik. Már kértem idegorvoshoz időpontot, de oda csak 1.5 hónap múlva mehetek. Nem tudom már mit tegyek, hogy jobb legyen, ne fajjon minden nap a fejem, meg attól is félek, hogy tönkre megy a májam a napi szinten bevett orvosságoktól. Már félek, hogy agydaganatom van. Van valakinek tapasztalata ilyen fejfájással?
2023. máj. 8. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Frontok, migrén. Én is így vagyok idén.
2023. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

A szemem mogott nekem az arcuregem okozza, es tombolnak a pollenek.

Nemcsak agydaganat lehet. Persze en is nagyon ideges lennek, de tenyleg nagyon sok oka van. A rettegett betegseg pedig maskepp, kettos latassal, hanyos, elajulos migrennel, koordinalatlan mozgassal kezdodik.

2023. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Más tüneteim nicsenek. Nekem ez már több mint fél éve tart, először szemorvosnál jártam, mert a szúrást a szemem mögött éreztem, de ott semmit nem találtak. Aztán következett 1-2 hónap amikor csak ,,normális,, fejfájás jelentkezett néha. De most megint tartanak ezek a roham szerű fejfájások. Cluster fejfájáshoz hasonlítanám, arról olvastam hasonlókat, de arról azt írták hogy a sima paralen,nuforen nem hat rá, nekem meg ezektől elmúlik.
2023. máj. 8. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!