Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az autizmus spektrum zavar...

Az autizmus spektrum zavar hogy hat ki negatívan az emberi élet minden területére?

Figyelt kérdés

Tehát hogy nullaként szánalmas szerencsétlenként pechesként gyámoltalan gyáva félénk kisebbségi komplexusos skatulyába voltam bele szorítva végig az életemben még napjainkban is.

Meg mindenhez segítség kell emberi közösségbe az alkalmazkodás és beilleszkedés sohasem sikerült nem ment számomra tanulási nehézségeim is voltak buktam is kétszer.



jan. 23. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Még mindig éretlen vagyok nem eléggé stabil és érett és sohasem voltak még szinte gyerek pajtásaim sem haverok spanok cimborák
jan. 23. 17:00
 2/6 A kérdező kommentje:
Már csak a melegség miatt is magamra maradtam végleg igen
jan. 23. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Autista vagyok, és sorozatos stressz ért, aminek hatására úgy beszéltem egy ismerősömmel, hogy végül megszakította a kapcsolatot.

jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont így.
jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Határozd el, hogy többé nem leszel gyámoltalan, gyáva. Törj ki a skatulyából. Fog növekedni a bátorságod, ha alkalmazod.

Bár az is igaz, hogy az autizmus és a gyávaság nagyon nem ugyanaz.

Ha súlyos szorongásaid vannak, azt kezeltesd, mert abból nem lehet csak akarattal kijönni. De az is lehet, hogy nincsenek ilyenjeid, csak a környezeted el akarta veled hitetni, hogy kis szerencsétlen vagy. Utóbbi esetben az akaraterő csodákat fog tenni.

jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Legtobbszor nem azzal van a baj, hogy valaki autista-e, hanem a mergezo csaladtagokkal. Egy erzekenyebb, joszivu "neurotipikust" is ilyenne alakithat egy versengo, toxikus, elnyomo csaladtag...
jan. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!