Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a hasam?

Mitől fájhat a hasam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, beteg lettem nem oly rég, nagyon fájt a mandulám, meg is dagadt de elmúlt, picit még dagi, de jobban vagyok, orvosnál nem voltam, mivel amióta szorongok lassan egy éve, sokszor vagyok beteg, de viszont egy hete elkezdett fájni a hasam, és néha a gyomrom, néha jól vagyok majd 2 napja vissza jött a hasi fájdalom, teltség érzetem van, és annyira rá stresszelek, hogy lehet már attól fáj, székletemmel volt baj egy pár napja, de rendbe jött, és kicsit félek, mert eddig ilyen gondom nem volt, egyszer 17 éves koromba egy héten keresztül annyira fájt a hasam, de nem volt vele semmi, egyszer csak elmúlt, miután 3napig hánytam és fehéret, gondolom a sav, tudtok ajánlani valamit, próbálok egészségesen étkezni, de nagyon félek, h meghalok..:(
jan. 26. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel mandula gyulladásod volt,gondolom szedtél antibiotikumot. Ki tudja készíteni, javasolt a probio.

Egyébként lehet reflux is ,az előzmények miatt

jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szedtem antibiotikumot, múltkori betegségnél kellett, de most természeteset szedtem, vöröshagyma héját főzte ki nekem a párom, pár nap alatt el is múlt, tudtam nyelni, majd jött vissza ez a hülye hasfájás, egyszer itt ott amott fáj..:)
jan. 26. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél nyers krumplit.
jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor itt nem kell komoly betegségre gondolom igaz? Csak kicsit túl paráztam magam, mozgás közbe semmi bajom:)
jan. 26. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi. Ha olyan bajod lenne,már tudnál róla.. Lazulj el ne feszülj be minden apróságon. Normalis ha az embernek kicsit fáj a hasa itt ott. Tudod perisztaltika mozgás,van aki jobban érzi,van aki kevésbé

1 es voltam :)

jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad lett, most jó fáradt vagyok, nincs időm agyalni így kellemes az érzés, és nem fáj semmim😊
jan. 27. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!