Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a hasam? Olyan...

Mitől fájhat a hasam? Olyan mintha tompán lüktet e vagy nem is tudom..

Figyelt kérdés

Ma nem ettem túl sokat, 3 óra körül mrgettem egy túrós rétest (cukrászdai elv) majd rá 4 szem cseresznyét, (reggeliztem) es kicsivel később egy kisebb rántott husit ettem meg.

Majd elkezdett fajni a hasam, mintha csak egy ponton fájna, tudni kel hogy nekem nem szokott fajni a hasam, maximum ha puffadok vagy kicsit neha, de most nagyon megijedtem és még mindig fáj

.. Ma nem ittam túl sokat sem

Felek hogy hányok a hasfajas tol.

Haza ertem és a stressz is rasegitett egy lapáttal és akkor elmentem wc re nemtudtam hogy hányni menjek vagy nagy dolgot végezni, majd kicsit zöldeset kakiltam... :S

Lefekudtem. Elsőnek csak bal oldalt fajt a hasam kicsit lentebb, utána át fordultam a masik oldalamra, most pedig már ugyan ott faj csak a jobb oldalt, nemtudom mi lehet ez, de nagyon felek hogy valami lesz velem:((

Hanyingerem is volt



2023. jún. 11. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokták kihívni az ügyeletet inkább fölöslegesen, mint hogy a szükség ellenére elmulasszák, mert a vakbélgyulladást orvosnak kell vagy kizárnia vagy kórházba küldenie.
2023. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akár epebaj is lehet, sőt, a zöldes széklet miatt inkább ez.
2023. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem szokott fajni a hasam, inkább be stresszeltem, meg leeht van kis laktózom
2023. jún. 12. 13:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam túl sok vizet inni maximum egy nap másfél liter, pl tegnap nagyon keveset ittam, es ez maitt székrekedésem leeht mert nem mindig birok szekelni amikor érzem h kell
2023. jún. 12. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta jobb lett?
2023. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, igen :)
2023. jún. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!