Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Injekció után tályogot hogy...

Injekció után tályogot hogy szokták kezelni?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem. Szülés előtt egy órával a vajúdás utolsó szakaszában kaptam az oldalamba egy injekciót. Elvileg tágító és fájdalomcsillapító volt benne. Két hónapig érzékenyebb volt a helye, mintha pici csomó is lett volna benne, de csak ha úgy ültem, hogy megnyomódott ott. Aztán bepirosodott. Nemcsak a szúrás helye, hanem mellette is. Először azt hittem megütöttem, nem foglalkoztam vele. De már egy hónapja nem múlik. Elmentem háziorvoshoz, beutalt sebészetre tályog gyanúval!!!

Akinek volt hasonló, mire számíthatok? Jövő hét szerdára kaptam időpontot.



jan. 26. 16:49
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Felnyitják és kitisztítják, fertőtlenítik, ha kell összezárják a sebet, van amikor drain-t, gézcsíkot helyeznek bele, nem tudom, mindenkinél más. Nem egy nagy dolog amúgy, ha már szültél, akkor ez kismiska.
jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen nagyon régen, szintén injekciótól. Végül magától meggyógyult, nem kellett felnyitni.
jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-es válaszoló, Neked mennyi idő után múlt el magától?

jan. 26. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

8-10 hónap. Utólag tudtam meg, hogy mi volt, nem okozott komoly panaszt, csak kicsit kemény volt, és kicsit fájdogált.

Én is terhesség végén kaptam azt az injekciót...

jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azta! Köszi a választ! Neked nem pirosodott be?
jan. 26. 23:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszen, volt rajta egy kis piros pöttyféle.
jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam a sebészeten. Azt mondták jegeljem, de nem nyúlnak hozzá, ha nem fáj. Ha nem múlik, akkor kell visszamenni.
jan. 31. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
El fog az múlni, örülök, hogy jelentkeztél.
jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!