Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux lehet vagy szívprobléma...

Reflux lehet vagy szívprobléma vagy mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Hányingerem ritkán van, de múltkor nagyon megijedtem illetve ma is éreztem ugyan azt. Múltkor mintha félre ütött volna a szívem egy tized másodpercre,ilyen lebegő fura érzés volt a szívemben, de nem fájt, viszont közvetlen utána éreztem hogy mintha egyben egy nagyobb falat vissza jött volna a torkomba a reggelimből és mintha az "nyomta volna meg" a szívem ahogy jött

vissza. Utána nem sokkal enyhe hányingerem volt és a falatot még jó ideig éreztem a torkomban.

Az imént hasonló volt, de már több mint egy órája ettem. Háton feküdtem és éreztem ugyan ezt a lebegő szív érzést, utána pedig a gyomrom meg az egész hasam zuborgott vagy hogy mondjam,meg jött vissza levegő is a gyomromból(nem büfögés,mert azt sosem tudtam,soha). Se hányinger,se semmi csak érzem és hallom hogy mocorog a hasam.

Refluxra tippelnék inkább, mert sokszor van hogy evés után rá sem tudnék nézni kajára kb de a gyomrom meg mintha korogna, de van hogy durva hányingerem van, bár ezt inkább premenstruációs tünetnek tudtam be eddig. Valakinek van ötlete hogy mi lehet?

Megyek orvoshoz természetesen, de ki tudja mikorra lesz időpont,szeretnék megnyugodni addig is.


jan. 28. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Képzett kardiológusként már kész diagnózisod is van, ez szuper. A legtöbb háziorvosnál van egyszerűbb EKG készülék, az abnormális szívműködés általában már azzal is kimutatható.
jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

EKG-t a háziorvos is tud csinálni, arra nem kell sokat várni.

A reflux gyanúra pedig kérj a patikában valamilyen gyomorsavcsökkentőt, a Nolpaza pl. elég jó, azt vedd be, és figyeld, hogy csökkennek-e a panaszaid.

jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Az én orvosom az ilyenre csak mosolyog és udvariasan nem mondja el, amit gondol.
jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!