Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon erős nyaki, illetve...

Nagyon erős nyaki, illetve tarkófájdalmakkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdődött, de csak kisebb fájdalmaim voltak, mostanában viszont már csillagokat látok, meg mozogni is alig bírok. Egyébként fiatal vagyok(bőven 30 alatti), és nem vagyok túlsúlyos.

febr. 3. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet kezdeni?

Talán elmész egy orvoshoz

febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát voltam, írt fel gyógyszert, ami nem sokat használt, hétfőn megyek vissza. Azért írtam ki a kérdést, mert az orvos, úgy reagált, hogy "de sok baja van". Egyébként nagyon ritkán járok orvoshoz, ugye múltkor voltam, előtte meg egy évvel voltam utoljára, ráadásul tudja nagyon jól, hogy nem táppénzért mentem(vállalkozásom van), szóval nem értettem ezt a fajta hozzáállást.
febr. 3. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem javul akkor kérj egy beutalót nyaki ultrahangra
febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én komolyabb vizsgálatokra gondoltam, pl röntgent, CT, esetleg MR.
febr. 3. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyből nem nagyon szoktak CT-t kérni meg MR-t inkább uhangra küldenek annak az eredményétől függően küldenek tovább legalábbis nálam így volt

Kérj minél hamarabb mert hosszú a várólista

febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát gondolom az ultrahangra nem lehet olyan hosszú, ha CT-re, vagy MR-re hosszú lesz a várakozási idő, mondjuk két hétnél több, akkor elmegyek magánúton. Tudom hogy nagyon drága, de inkább rászánom a pénzt, mert már nagyon elegem van.
febr. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!