Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lila foltok vitaminoktol?

Lila foltok vitaminoktol?

Figyelt kérdés
Halihó. Szedek magamtol neo ferrot. Minden nap 1-2 Db,magne b6 2-3 db,D vitamin,b6,szelént plusz peritolt magamtól. Mostanaban a labamon lila foltok jottek elő. Tegnap abba hagytam a vitaminokat. Mert a pisimen is gyogyszer szagot érzek. Lehet ez valami mellekhatas vagy leukemia? Vagyis eddig soha nem volt most hozza ér valami egyből lila plusz nyomásra faj is a helye mi a franc ez?? :/ 27/n dohanyzom és szorongok is.. :) hipohonderr isss vagyok. De ez a lila folt kicsit durva. Sok apró kb 6db összesen egy lábamon meg a másikon is van egy muloban. Okozhatja ezt verkepzo tuladagolas??
febr. 7. 18:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és faj is a lila folt.
febr. 7. 18:27
 2/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Szerintem a Peritol gyanúsabb, nem is lenne szabad "magadtól" szedni, ha vényköteles.
febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sovanysag miatt szedem.

Igen? Mi miatt lehet peritol? Évek óta szedem

febr. 7. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a készítmény tartós szedése során más okkal nem magyarázható láz, torokfájás, szájnyálkahártya-kisebesedés, sápadtság, sárgaság, gyengeség, légszomj, véraláfutás, szokatlan vagy nehezen csillapítható vérzés jelentkezik, haladéktalanul forduljon orvoshoz.

[link]

febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magyaran hagyjam abba igaz?
febr. 7. 19:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz bajom? Egy szemet szedek este. De néha eszembe se jut 2-3 napig.
febr. 7. 20:02
 7/11 A kérdező kommentje:

Viszont szedem

Kb 5 eve

febr. 7. 20:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha abba hagyom magamtol nem lesz bajom belole? Mármint nem leszek rosszul? Nem lesz valami mellékhatás így???
febr. 7. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:
5 éve... hogy jutsz hozzá?
febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Orvos felírja. Mert sovany vagyok…. Így..de megijedtem.. lehet bajom ha nem szedem???
febr. 7. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!