Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek hasonló,esetleg...

Valakinek hasonló,esetleg ötlet hogy mi lehet?

Figyelt kérdés
A bőröm indokolatlanul neki áll viszketni (lábszáron) aminek vakarását nem birom abba hagyni. Majd piros tűhegy szerű pontok jelennek meg, és egy kis idő elteltével az egész belilul

#viszketés #bőrprobléma #foltok #Zúzodás jellegű
nov. 10. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vakard, ugy sejtem azert lilul be... Csak jobban viszket ha vakarod. Vakarj valami mast.

Csipes vagy allergia talan.

nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bővebben tudnál róla nyilatkozni?
nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmi előzménye, egyszer csak viszketni kezd egy nagyobb pontban a lábam. A napokba a térdemnél történt, de volt mikor a combomon és volt màr a bokám körül is. Eddig a munkámból kifolyólag nem tudtam összekötni a lila foltokkal, de a mostaninál a térdemnél végig néztem a folyamatot. Probaltam kevésbé vakarni, majd mikor a visszketés csillapodik egyből piros tűszerű pontok jellenek meg. Es egy pár óra múlva belilult az egész
nov. 10. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha problémás, akkor háziorvosnak. Ha komolyat lát, akkor beutal ultrahangra vagy valamire.
nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!