Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen orvoshoz tudnék forduln...

Milyen orvoshoz tudnék fordulni, nyelőcső gyulladás gyanújával?

Figyelt kérdés

Sziasztok milyen orvos foglalkozik ezzel a problémával? Sajnos a gasztroentrologia beutaló köteles, 1 hete voltam fül orr gégészeten de ott nem találtak semmi gondot, most viszont már nem csak hurutos le rakodást érzek, hanem erős torok fájást égő érzést és gombocot a torkomban, mellé nehezen tudok nyelni, megakad a falat, de a folyadék lemegy, a házi orvosom nem adott beutalót sőt helyette az aszinsztens fogadott, azt mondta szedjek sav le kötőt, viszont nálam mellék hatások jelentkeztek, mas orvos azt mondta eszem ágában se legyen akkor tovább szedni, de a hazi orvosom ezt nem képes megérteni, amint sav csökkentőt szedek elkezdek hányni rá egy vagy

két napra, mivel alapjába véve nem hányok, eddig szedtem (omeprazol,apofamotidin, pantoprazol tartalmu gyogyszert is), a hányás ellenére 1x tovább szedtem és kevés vér hányás kísérte,amint abba hagytam megszünt, csak az élet mód váltásra kocentráltam, jobb is lett a hanyas is elmúlt, viszont a sav megmaradt mivel az alap betegségem a reflux (ami ki se lett vizsgálva, mert fél éve jarkálok orvoshoz de hiába) egy k*rva gyomor tükrözésért könyörgök szinte, de ember számba se vesznek, csak fujják hogy szedjem a gyogyszert amitől rosszabul vagyok, sajnos még 1 honap mire össze gyülik a magán orvosra a pénz de már nem birom, mit tanácsolnátok? 19L



febr. 7. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben háziorvos, utána ő tud beutalót adni máshova. Ha a mostani dokid nem vált be, menj el egy másikhoz, szabad orvosválasztás van!
febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam másik orvosnál és sajnos nem így van, csak a körzethez tartozó orvos lát el.
febr. 8. 06:25
 3/3 anonim ***** válasza:

A reflux csinálhatja. Rendbe jöttél már?

A savlekötőkkel vigyázz, többet ártanak, mint használnak!

Nézz szét az interneten -normális oldalon- és találsz nagyon jó tanácsokat refluxra.

márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!