Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi számít jónak?

Mi számít jónak?

Figyelt kérdés

Ha valakinek jó a vérnyomása és az ekg-ja is meg a szíve is jó ultrahang, terhelés stb.. vérvétel alapján.


Akkor az egészséges szívű ember és nehezen kapna mondjuk 1 infarktust vagy agyvérzést fiatalon?


Nem szoktam mérni a vérnyomásom de ma megmértem. 115/72 volt és 67-es a pulzusom.


febr. 8. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Miert kapnal infarktust vagy agyverzest, amikor minden ertek boven a normalis tartomanyban van?


Nem kardiologushoz kene jarnod, hanem pszichiaterhez. Ha mar jarsz, legkozelebb szolj neki hogy a szorongas-oldo gyogyszer nem jo, irjon masikat vagy emelje az adagot.

febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a vérnyomásod és a pulzusod is.
febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 folyt.: Hogy más szempontból rizikós vagy-e azt ennyiből nem lehet megmondani. Számít az életkor, nem, dohányzás, koleszterinszint és egyéb betegségek megléte is. Menj el orvoshoz, ő végigkérdez, megvizsgál mindent és ha kell ad tanácsot, kezelést.
febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmm nem dohányzok. Ritkán iszok akkor is vörösbort max 1 pohárral.

26 éves férfi vagyok. 175 cm 72 kg.


Nincs betegségem.


Koleszterinem jó értéknél van mert évente van vérvétel a munkahelyemen és mindig látom.

febr. 8. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 oke, es akkor mi a szorongasod, az agyverzestol vagy infarktustol valo rettegesed alapja?


Mentalisan ep ember NEM kattog ilyesmin, foleg nem 26 evesen.

febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!