Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia lenne ez vagy valami...

Leukémia lenne ez vagy valami egyéb?

Figyelt kérdés
Halihó. Volt egy kerdesem nemrég. Hogy van lila folt a labamon amit nem tudok hova tenni. Szerintem nem ütöttem meg de nem tudom. Viszont peritolt szedek 5 éve. Sovany vagyok. Így mindig írta a doki. Persze nem egyfolytában de igen csak surven szedtem. Napi 1 kb 3 hónapig aztán 1-2 hét szünet. Szedtem magne b6,d3,szelén,neo ferro. Mindent elhagytam kb 4-5 napja. Újabb folt nem jött ki rajtam de aggódom. Valaki azt írta peritol miatt is lehet. De egyebkent így nez ki egy leukemias folt? Alig hogy megutottem ezek előtt sose volt lila,régen,most lehet megutottem de nem emlekszem rá így inkább azt mondom hogy nem. Fajnak is nyomasra erzekeny. Mi a franc lehet ez? Csak az egyik lab. Másikon is volt 1-2 de elmúlt. Viszont viszkettem is valamitől mikor szedtem a peritolt. Vakartam is. Most mit tegyek? Elhagytam az összes gyogyszert (szerintem igen közre játszott a gyogyszer) mi lehet ez? 27/n egyéb tünet nincs.
febr. 10. 19:02
 1/7 A kérdező kommentje:
febr. 10. 19:02
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve halvanyodnak már… :)
febr. 10. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván Leukémia ja... Inkább hipochondria..

Semmi bajod.


Ha annyira aggódsz (saját lelked megnyugtatása céljából) menj el egy általános vérvételre. Házidoki ad beutalót. Ajánlatos fél évente amúgy is.

febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Újabb hipochonder
febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez szerinted a leukémia? Alig látszik valami, de mondok én valamit, voltam leukémiás, egyáltalán nem ez lesz az első jele.
febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A leukémiának nem ez a tünete, hogy lesz a lábadon egy-két foltocska!
febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
febr. 11. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!