Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet leukémia? Nagyon félek

Ez lehet leukémia? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Nem szántam rá magam még vérvételre mert rettegek az eredménytől. Néha a lábamon most a térdem alatt lila folt van, de volt már a combomnál is. Nyilván az internet feldobta a legrosszabbat és most ettől rettegek. Tavaly voltam utoljára vérvételen akkor még minden jó volt. A lila foltra meg sosem emlékszem hogy bevágtam volna de ijesztő pedig nem nagyok. Gyakrabban vagyok megfázva mint régen, régen szinte sosem voltam. Az orvostól meg nem rettegek de sz@rik rám mindig, most se lenne másképp. Magánba elmennék de tényleg félek. Szerintetek mi lehet ez még?

febr. 10. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad magadat a google alapján diagnosztizálni, mivel ott egy egyszerű izomrángás is minimum egy agydaganat kezdete. Bízd rá magad a szakemberekre, ők valós időben, valós diagnózist állítanak fel. Nem ijesztgetnek feleslegesen az 1000000:1 lehetőségével.
febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Csináltasd meg a vérképet.
febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hipohondria
febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, elég sok embernek vannak ilyen problémái. Mármint a rejtélyes módon keletkező lila foltok. Általában semmi nincs mögötte, de ha betegség, akkor sem a leukémia a legvalószínűbb.

Nyugodtan csináltass vérképet, valószínűleg rendben lesz.

febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as, amúgy valóban hipochonder vagyok, tudom is magamról. De mindig ott van bennem a “mi van ha” érzés
febr. 11. 06:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi lett végül enis így vagyok ?? [link]
febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom , pénteken megyek laborba
febr. 13. 13:53
 8/15 anonim ***** válasza:

Majd írd meg.

Kepet tudsz küldeni hogy nézel ki ?? Szedtel valami gyogyszert ami állandó volt?

febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Illetve a foltok nem múlnak?
febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És enis hipohonder vagyok
febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!