Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem kívánom a szexet?

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt párommal, fél évig semmi gond nem volt. Az utóbbi időben egyáltalán nem kívánom a szexet. Mikor beszél róla, rossz érzés fog el. Mondta, hogy kell rá valami megoldás, de nem tudom mi lehet a baj.

Van, hogy egy hétig nincs semmi miattam, ő álladóan erőlteti, és van is belőle probléma.

2 hónapja alig találkozunk, mert plusz munkát vállalt a cégnél. 7 napot ő, 7 napot én éjszakázok. Amikor napközbe otthon vagyunk, akkor is alszunk délelőtt, mert valamelyikőnk éjszakából jött haza. Teljes napot sose vagyunk otthon.

Én is többet dolgozok, hogy besegítsek neki, nagyon sokszor fáradt vagyok.

Amióta ő is éjszakázik és egyedül vagyok otthon megint rám jöttek az alvászavarok, és a szorongásos depresszióm, folyamatosan ingerült vagyok.



febr. 11. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdésed.
febr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben a megfejtés.

A munkátok kicsinál benneteket.

Ennél több nem is kell, hogy megboruljatok bármilyen téren.

9 évig megszakítás nélküli munkarendben dolgoztam 3 napot nappal, 3 nap pihenő, utána 3 nap éjjel 12 órán át, elég volt!

Nem szabad ilyen hosszan!

5 éve váltottam.

febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a gond, hogy ez már így nem egy kapcsolat, de fizikailag is tönkreteszitek magatokat a pénzért.
febr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
69%

"megint rám jöttek az alvászavarok, és a szorongásos depresszióm, folyamatosan ingerült vagyok."

Ezek a folyamatos stressztől kifáradt mellékvese tünetei. Márpedig a mellékvese a test energiaközpontja, ha "ő" kevés energiából kénytelen gazdálkodni, a testnek is kevés jut. Legfőképpen a nem létfenntartó funkcióknak, mint pl a fajfenntartás.

És ha ez lenne elég, a hipotalamusz-hipofízis-mellékvese triász egy háromlábú szék; akármelyik lábát rúgod ki, bukik az egész hormonháztartás.

Étrend- és életmódváltás szükséges, mert itt nem fog megállni a történet.

febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos, valószínűleg kiegett a pasid! A sok munka tönkre teszi a kapcsolatot!
febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!