Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gluténmentes konyha kialakítása?

Gluténmentes konyha kialakítása?

Figyelt kérdés
cöliákia miatt szeretném a konyhát gluténmentesen kialakitani. Az lenne a kérdésem, hogy a régi ételtárolós muanyag dobozokat alapos elmosás után tudom továbbra is használni? Illetve milyen eszközt nem tudok rendesen megtisztítani így újat kell venni?

febr. 12. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megteheted, ha jól meg van tisztítva
febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A faeszközöket kell kicserélni mindenképp. A műanyag és fémeszközök megfelelően megtisztíthatók.
febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapos tisztítás után rendben lesznek.

Én tepsit vennék újat, serpenyőt (azokbol sosem jon ki rendesen)

Illetve fa nyelu keseket, fakanalat, vagodeszkat.

febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tepsi sütőpapírral esetleg? koliban lakom, úgyhogy próbálom okosan megoldani, de nyilván első az egészség
febr. 12. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
A tepsi fém. Ki lehet mosni. De ha sütőpapírt raksz bele, az is jó. Koliban arra vigyázz, hogy a saját eszközeid ne a közös konyhában legyenek, és ne akkor főzz, amikor valaki liszttel dolgozik. Az beleszállhat a Te ételedbe.
febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon javaslok egy fedeles pattintós záras légmentes nsgy dobozt. És abban tarold minden száraz élelmiszered és minden edényed, evőeszközödet.


A tepsit meg mosd el alaposan, 3x egymás után és jó lesz. De a fa dolgokat muszáj kidobni (vagy odaajándékozni ;) )

febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és evőeszközökkel hogy álltok? viszitek magatokkal vagy például munkahelyit használjátok?
febr. 12. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindent viszek magammal. Biztos, ami biztos.
febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!