Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiderűlt hétfőn hörghurut...

EdinaKovács1983 kérdése:

Kiderűlt hétfőn hörghurut gyulladásom van. Clarithromycint írt fel a doki. Röntgenen derűlt jobb oldalon. 2. Napja szedem az antibiotikumot. Köptetőt szedek de nem köptet semmit. hőemelkedésem van 1 hete. Ez mikor múlik el? 37.5-37.8 általában.

Figyelt kérdés

febr. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Köptetőt orvos momdta? A hörghurut tipikusan száraz kihőgéssel jár szoval a köptetővel még árthatsz is.

Mikor nekem volt, 9 nap kellett hogy megint dolgozni tudjak menni. De ez immunrendszertol is fuff

febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen de nem köptet. Nem érzek semmi köptető hatást. Akkor valószínű ezért. A hőemelkedés az mormális a gyulladás miatt. Igazából annyira nem is köhögök. Viszont refluxom most nagyon el durvult nem e okozta az a bajt. Mert akkor kezdődött minden.
febr. 15. 02:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Hátfájás is társul hozzá? Lapocka alatti plussz ma rám jött egy köhöhési roham az egész hátam fáj jobb oldalon
febr. 15. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Hátadat masszírozd es nyujtad. Refluxra segithet a salvus viz. Amugy meg pihenés.

Ha van inhalálód akkor inhalálás

febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztalom hogy nem javul sőt . Vagy türelmetlen vagyok. Olyan érzés van mintha görcsölne. Létezik hogy tüdő görcsöl? Lehet hülye kérdés
febr. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!