Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez nem agyi aneurizma igaz?

Ez nem agyi aneurizma igaz?

Figyelt kérdés
Sziasztok 8 napja fáj a fejem, halántéknál eleinte szurkálódott is össze vissza, majd utána jött az arc fájdalom, állkapocs is enyhén fáj, hányinger, hasfájás asszonnyal szeretkezés közben ilyen furán mentem el, és fájt a fejem, majd ma maszturbálás után hirtelen fájt a fejem, majd felment a vérnyomásom voltam fül orr gégészeten és mondták, h fülkürthurutom van, mivel a fülem nyeléskor fáj, illetve a tarkóm is, adtak orr spray, egy éve szorongok, és sokat fáj a hátam, a derekam most nagyon, ma a netet böngésztem és találtam erre rá, hasam is szokott fájni elég rendesen, néha szedek frontint, kedden megyek neurológiai vizsgálatra, szerintetek sincs agyhártyagyulladásom, vagy valami ér betegség amibe bele fogok halni???! SOS a kérdés, köszönöm..:(
febr. 16. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!